tel: +421 915 849 151         e-mail: adaniskova@kbm.sk

 

Produkty

UNO DOS TRES - Wonder Vanilla 500ml rozprašovač

Výrobca: Spring Air
Kód produktu: UN3
Dostupnosť: na objednávku
14.00 Cena bez DPH
16.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

HLAVNÉ FUNKCIE - KONTROLA ZÁPACHU A PREVOŇANIA
UNO DOS TRES je inovatívny trojfázový deo-parfum vhodný do všetkých priestorov: vysoko profesionálny, bezpečný, delikátny, výkonný, "elegantný" a vo vzťahu náklady - prínos - bezpečnosť - efektívnosť je na najvyšších úrovniach trhu.

ĎALŠIE FUNKCIE - REŠPEKTUJE NIELEN ČLOVEKA, ALE I ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
UNO DOS TRES je navrhnutý tak, aby bol takmer "kozmetický" v najvyššej kvalite, rešpektujúce ľudskú pohodu tzv.well-being, rovnako ako životné prostredie. Vďaka špeciálnemu postupu, ktorý integruje vysoko kvalitné suroviny a procesné inovácie, je schopný kontrolovať pachy a spríjemniť vzduch v prostredí iba za tri dávky (množstvo vhodné pre deo-parfumovanie štandardnej izby, kancelárie, vstupov alebo učební o asi 25 m2 na viac ako 24 hodín ).

VLASTNOSTI, KTORÉ ROBIA VÝROBOK JEDINEČNÝ
Vysoko kvalitné suroviny okamžite rozoznateľné, z ktorých voda a esenciálne oleje v pôvodnom stave (podrobenej prísnym normám pre hodnotenie IFRA *) sú hlavné prírodné zložky výrobku pre viac ako 90% jeho zloženie.
Dlhodobý účinok, ale aj maximálna efektivita pri používaní.
Maximálna bezpečnosť životného prostredia - bez obsahu VOC, SLES, silikónov a minerálnych olejov. Všetky časti výrobku sú z recyklovateľných materiálov.
Maximálna bezpečnosť operátora / obsluhy - nízky obsah alergénov, bez alkoholu, žiadny symbol nebezpečenstva alebo varovania na štítku vďaka starostlivému výberu surovín. Kompaktná a ergonomická fľaša s pumpičkou minimalizuje námahu pri dávkovaní.
Maximálna bezpečnosť užívateľa - vybrané tóny parfumu nenasycujú životné prostredie, takže nebudete mať nepríjemné pocity z vône alebo nevoľnosť, ktorá je často spojená s priemyselnými rozpúšťadlami alebo chemickými povrchovo aktívnymi látkami.
"Not Animal by Product", zabezpečuje, že žiadna zložka živočíšneho pôvodu nebola použitá na výrobu výrobku.
Minimálne náklady: 650 garantovaných dávok v každej fľaši, len 3 dávky dokážu pokryť cca 25 m2 na 24/48 hodín v závislosti na výbere vône a počtu dávok; UNO DOS TRES Vám ponúka exkluzivitu a profesionálny produkt s výbornou odozvou v porovnaní s nákladmi a prínosmi, bezpečnosti a tiež efektívneho hospodárstva.
Luxusný kozmetický dizajn vyzdvihuje produkt zo svojho vzhľadu, a dopĺňa jeho profesionálne "hodnotu" a hodnotu "prestíže". Tento evo-revolučný výrobok je faktorom, ktorý vám umožní prístup do nových segmentov trhu, miest, ktoré bolo až doteraz nemysliteľné dobyť pomocou bežných výrobkov, ktoré spadajú do kategórie klasických "profesionálnych upratovacích".
*** IFRA - International Fragrance Associataion.
Jedná sa o profesionálny produkt určený pre osobné pohodu odborníkov upratovacích služieb, ale aj pre všetkých tých, ktorí sú dennodenné súčasťou čistiacich a upratovacích prác, či už sú to žiaci v školách, hostia z hotela alebo domova dôchodcov či zamestnancami.


PRE KOHO JE VHODNÝ?
Pre všetkých profesionálov, z akéhokoľvek trhu alebo odvetví. S ohľadom na výnimočné vlastnosti produktu a vzhľadom k jeho vysokej úrovni bezpečnosti, môžeme povedať, že sa jedná o produkt pre všetky 4 ročné obdobia, kde možno deo-parfum využiť a to od škôlok až po veterinárnej ordinácie.

BALENIE
Výrobok je k dispozícii v luxusných čiernych PET flakoncích s obsahom 500 ml, z ktorých každá má dávkovacie pumpičku. Jedno balenie obsahuje 5 kusov.

ODPORÚČANÉ RIEDENIE
Podľa potreby (0,5%).
 K DISPOZÍCII 3 DEO PARFUMY
• Acai Berry (Svieža, ovocná, best seller)
• Mad Mango (Sladká tropická)
• Wonder Vanilla (Delikátna krémová)

NÁVOD NA POUŽITIE
Aplikujte manuálne pomocou pumpičky do prostredia, smerujte dávkovanie smerom nahor. 3 dávky sú dostačujúce pre deo-parfumovanie izby o 100m3 (asi 25m2). DÔLEŽITÉ - Pre použitie na tkaniny (koberce), nezabudnite, aby vzdialenosť bola minimálne 50 cm a aplikujte iba v skrytých zákutiach, aby sa zabránilo zvyškovým škvrnám spojených s prirodzenú farbu éterických olejov (biela emulzia zmizne po niekoľkých minútach). Prípadný zostatok možno jednoducho odstrániť vodou a mydlom.

UPOZORNENIE
PROFESIONÁLNY VÝROBOK - Vzhľadom k vysokej koncentrácii esenciálnych olejov, odporúčame aplikáciu pomocou pumpičky, zabránite tak nadmernému využívaniu produktu. Zlikvidujte výrobok / obal v súlade s miestnymi predpismi.