isolda nechtík s ľanovým olejom

Tento zklidňující krém při pravidelné aplikaci ocení především lidé s citlivou pokožkou.

Výrobca: Isolda
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód produktu: VPKRM001092
Dostupnosť: 1 - 3 dni
Cena bez DPH: 0.64
0.77 ks

Při praviidelném používání působí nejen vlastní složky extraktu měsíčku lékařského, ale i oleje obsažené v krému tak, že se pokožka aktivně regeneruje, zůstává vláčná a jemná. Rovněž není určen pro aplikaci na otevřené rány.

 
Nechtík lekársky (Calendula officinalis) je cenenou bylinou už z čias starovekého Grécka a Ríma, keď sa používal tak vďaka svojim regeneračným, upokojujúcim, protizápalovým aj hojivým účinkom, ako aj na farbenie textílií. V súčasnosti je nechtík lekársky vďaka svojmu zloženiu (obsahuje esenciálny olej, karotenoidy, flavonoidy, saponiny, živice a ďalšie látky) a účinkom známy tak v ľudovom liečiteľstve, ako aj vo farmácii.
 
Ľanový olej sa získava lisovaním semien ľanu siateho (Linum usitatissimum). Vďaka vysokému obsahu omega-3 a -6 nenasýtených mastných kyselín vhodný ako potravinový doplnok, takisto sa veľmi dobre uplatňuje pri kožných ťažkostiach. Pri vonkajšom použití sa osvedčil na regeneráciu suchej, unavenej a ekzematickej pokožky a bežnej starostlivosti o pleť.
 
obsah balenia 100ml

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom