ISOFA PRO profi tekutá pasta na ruky

Profesionálna tekutá čistiaca pasta na ruky určená, na umývanie znečistenej pokožky. Obsahuje výhradne prírodné abrazíva, príjemný parfém a je bez farbív.

Výrobca: Isofa
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 1 - 3 dni
Cena bez DPH: 0.00
0.00 ks

Profesionálna umývacia tekutá pasta na ruky určená na umytie nečistôt z pokožky. Jej prednosťou je schopnosť rýchlo a veľmi šetrne odstrániť nečistoty z vašich rúk.  Je určená pre použitie v náročných podmienkach. Pôsobí na odolné nečistoty ako sú mazivá, brzdové usadeniny, cement, hrdza, tmely a ďalšie. Používa sa hlavne v automobilovom a stavebnom priemysle.

Produkt je ​bezfarebný a obsahuje iba ​prírodné abrazíva.​

Použitie:
Na mierne navlhčené ruky naneste primerané množstvo prípravku. Starostlivo rozotrite na rukách. Uvolnené nečistoty dobre opláchnite vodou a osušte. Následne doporučujeme použiť krém Isolda Harmanček s arganovým olejom, pre zvláčnenie pokožky.​

Fľaša  X

je vhodná pre používanie samostatne (na okraji umývadla) alebo spoločne s držiakom na stenu. Montáž držiaku a výmena fľaše je veľmi jednoduchá a fľaša potom nikam nepadá a umývanie rúk v dielni je uživateľsky príjemné a pohodlné. Držiakom je možné nahradit doterajší systém CLICK&GO! bez nového vŕtania.

COMP

V systéme COMP je fľaša s obsahom 4,2 kg profesionálnej tekutej umývacej suspenzie, nerezový držiak na stenu so zámkom náplne alebo bez neho a spoľahlivá pumpa, ktorá sa "nezadrhne" ani pri dlhodobom používaní. Táto varianta je vhodná pre miesta, kam sa chodí umyť väčšie množstvo pracovníkov a častá výmena alebo doplňovánie náplne by znamenaly veľkú záťaž pre facility managment.​

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom