tel: +421 915 849 151         e-mail: adaniskova@kbm.sk

 

Produkty

ISOFA MAX Profi tekutá pasta na ruky

Profesionálna tekutá čistiaca pasta na ruky určená na odstránenie najodolnejších nečistôt z pokožky. Obsahuje výhradne prírodné abrazíva a je bezfarebná.

Výrobca: Isofa
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 1 - 3 dni
0.00 Cena bez DPH
0.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Najúčinnejšia profesionálna umývacia tekutá pasta na ruky z našej ponuky.  Je určená pre použitie v náročných podmienkach. Pôsobí na extrémne odolné nečistoty z tlačiarenského priemyslu, lakovníckych dielní, servisov ťažkej techniky atd.

Produkt je ​bezfarebný a obsahuje iba ​prírodné abrazíva.​

Použitie:
Na mierne navlhčené ruky naneste primerané množstvo prípravku. Starostlivo rozotrite na rukách. Uvolnené nečistoty dobre opláchnite vodou a osušte. Následne doporučujeme použiť krém Isolda Harmanček s arganovým olejom, pre zvláčnenie pokožky.​

Fľaša  X

je vhodná pre používanie samostatne (na okraji umývadla) alebo spoločne s držiakom na stenu. Montáž držiaku a výmena fľaše je veľmi jednoduchá a fľaša potom nikam nepadá a umývanie rúk v dielni je uživateľsky príjemné a pohodlné. Držiakom je možné nahradit doterajší systém CLICK&GO! bez nového vŕtania.

COMP

V systéme COMP je fľaša s obsahom 3,5 kg profesionálnej tekutej umývacej suspenzie, nerezový držiak na stenu so zámkom náplne alebo bez neho a spoľahlivá pumpa, ktorá sa "nezadrhne" ani pri dlhodobom používaní. Táto varianta je vhodná pre miesta, kam sa chodí umyť väčšie množstvo pracovníkov a častá výmena alebo doplňovánie náplne by znamenaly veľkú záťaž pre facility managment.​

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom