tel: +421 915 849 151         e-mail: adaniskova@kbm.sk

 

Produkty

Dezinfekcia nástrojov CaviCide 200ml

dezinfekčný a čiastiaci prostriedok na zdravotnícke pomôcky

 

Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom
8.67 Cena bez DPH
10.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Popis CaviCide:

Lokálna dezinfekcia nástrojov. 3 v 1: Čistí, dekontaminuje a dezinfikuje. Dezinfekčný prostriedok strednej intenzity vhodný na povrchy zdravotníckych prístrojov pripravený k okamžitému použitiu. Je účinný proti tuberkulóze (TBC), vírusom, baktériám a hubám. Prípravok je možné používať vo všetkých priestoroch ordinácie, vrátane operačných miestností, karanténnych priestorov, priestorov pre starostlivosť o pacientov a laboratórií. Prostriedok možno tiež používať na čistenie semikritických zariadení pred vykonaním sterilizácie.

Indikácie

• Predčistenie s dekontamináciou
• Predčistenie ultrazvukom
• Ručné predčistenie
• Dezinfekčný sprej
• Dezinfekčný roztok pre nekritické inštrumenty

Spektrum účinnosti: baktericídny, virucídny, fungicídny, tuberkulocídny

Spôsob použitia:
Nastriekajte sprej Desident® CaviCide priamo na povrch dentálnej alebo zdravotníckej pomôcky. Nechajte povrch viditeľne mokrý po dobu 30 sekúnd. Utrite povrch pomocou utierky.
Použite k ručnému predčisteniu: Dentálne a zdravotnícke nástroje riadne prepláchnite pod tečúcou vodou, aby došlo k odstráneniu viditeľných hrubých nečistôt. Dentálne a zdravotnícke nástroje vložte do nádoby s 30 ml roztoku Desident® CaviCide na liter vody. Nástroje pri ich ponorení na 30 sekúnd vydrhnite tuhou štetinovou kefou, kým nie sú odstránené viditeľné nečistoty. Nástroje vyberte a opláchnite. Po každom použití roztok zlikvidujte.